ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

10 жовт. 2023
10.10.2023 року в ДНЗ 2 "Журавка" був проведений День ментального здоров’я , мета якого привернути увагу кожного до важливості підтримки ментального здоров’я, навчити зберігати стійкість і душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а за потреби – звертатися по допомогу до фахівців.

На виконання листа Роменської районної державної адміністрації - Роменської районної військової адміністрації від 05.10.2023 № 01-31/3822 «Про проведення заходів до Дня ментального здоров’я», листа ЦПРПП «Про проведення заходів до Дня ментального здоров’я» від 09.10.2023 № 01-15/155, з метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я, формуванню культури піклування про ментальне здоров’я в Роменському ДНЗ №2 «Журавка» 10.10.2023 був проведений День ментального здоров’я , мета якого привернути увагу кожного до важливості підтримки ментального здоров’я, навчити зберігати стійкість і душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а за потреби – звертатися по допомогу до фахівців. З цією метою в садочку було проведено заняття з елементами тренінгу для педагогів «Ти як ? Ментальне здоров’я».

Проведені заходи були спрямовані на створення атмосфери довіри у колективі, поширення інформації про ментальне здоров’я та способи його  підтримки.

З дітьми раннього та молодшого дошкільного віку у групах «Курчатко», «Пташка», «Барвінок» були проведені ігри : «Котик» , «Добра тваринка» , «Долоньки миру». Метою яких було створення комфортного мікроклімату в групі, бадьорого, радісного настрою, формування доброзичливих та рівноправних відносин між однолітками.

З  дітьми середнього дошкільного віку групи «Колобок» були проведені ігри та вправи: «Моє дерево сили», «Я супер герой», «Моє безпечне місце». Педагоги створювали умови для розвитку вміння вихованців проявляти свої позитивні емоції і почуття, та виховувати взаємоповагу.

З дітьми старшого дошкільного віку  груп «Калинка» та «Сонечко» були проведені заняття: «Казка яка оживає» , «Пригоди емоцій», метою яких став розвиток емоційної сфери та  емпатії, формування вмінь дбати про себе.

З батьками вихованців були проведені бесіди «Чи знаете ви що таке ментальне здоров’я», «Мислимо позитивно». Метою цих бесід було познайомити батьків з поняттям «Ментальне здоров’я» та пояснити як навчитися берегти його та примножувати.

Для педагогів був розроблений буклет «Ментальне здоров’я. Як подбати про себе».