ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

17 лист. 2023
16 листопада - День ТОЛЕРАНТНОСТІ. В ДНЗ № 2 "Журавка" з 13 по 17 листопада був проведений Тиждень толерантності.

На виконання наказу № 111-ОД  від 23.10.2023 «Про  проведення Тижня толерантності» та з метою розширення знань дітей  про поняття толерантність, в Роменському дошкільному навчальному закладі № 2 «Журавка» Роменської міської ради Сумської області з 13 по 17 листопада був проведений Тиждень толерантності.

Тиждень почався з челенджу  «Моя улюблена іграшка» метою якого було через улюблену іграшку донести дітям значущість понять «Любов», «Повага», «Щирість», «Добро», «Допомога», «Друзі»…

З дітьми групи молодшого дошкільного віку «Пташка» було проведено заняття-бесіда «Вчимося доброти у сонечка».

В групі дітей старшого дошкільного віку «Калинка» було проведено заняття «Ми всі такі різні», спрямованого на формування у дітей почуття толерантності, поваги до інших людей національностей та їх культур.

В групі середнього дошкільного віку «Колобок» запропоновано перегляд мультфільму про толерантність «Подарунок», який вчить товаришувати, дружити та допомагати однин одному..

В інклюзивній групі дітей старшого дошкільного віку «Сонечко» було проведено заняття «Толерантність це….», під час якого у дітей формували уявлення про толерантність, добро, добрі вчинки, вміти проявляти позитивні емоції.

В день толерантності 16 листопада з педагогами був проведений діалог «Толерантність моїми очима»,  більш глибше проаналізовано  поняття «толерантність», «терпимість»

Під час  заняття «Подорож до країни доброти»в  групі «Калинка» діти вчилися проявляти позитивні емоції, висловлювати свою думку та вміння слухати інших.

З дітьми групи молодшого дошкільного віку «Барвінок» організований перегляд мультфільму «Дружба-це диво» та бесіда за переглянутим (про розвиток емпатії, вміння створювати доброзичливу атмосферу, дружити по справжньому.

Для батьків вихованців закладу підготувала інформаційне повідомлення «Навчити толерантності – починається з сім’ї».