ПРО ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

19 лист. 2023
У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в Україні, 2-й етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, наказу по ДНЗ № 2 «Журавка» № 115-ОД від 08.11.2023 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», з метою поліпшення якості освітньої роботи в ЗДО з питань виховання дорожньої культури, популяризації дотримання правил дорожнього руху усіма учасниками освітнього процесу, використання світлоповертальних елементів з 13 по 19 листопада 2023 року в закладі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня були сплановані та проведені заходи, присвячені безпеці дітей на дорозі. Заходи проводилися з усіма учасниками освітнього процесу з використанням різних форм роботи з безпеки дорожнього руху, з урахуванням вимог правового режиму воєнного стану, зокрема дотримання алгоритму дій під час «Повітряної тривоги»

Для педагогів закладу була підготовлена виставка матеріалів та підбірка онлайн-матеріалів до теми.

Педагогами закладу проведена серія занять з вихованцями з питань повторення правил дорожнього руху «Наш друг світлофор», «Дорожні знаки»,  «Правила дорожнього руху», дидактичні ігри: «Відгадай який знак?», «Вовчик-пасажир», », «Безпечно - небезпечно», «На чому я приїхав у дитсадок».

У формі гри-бесіди опрацьовані теми «Зебра - пішохідний перехід», «Транспорт на вулиці міста», «Допоможи Нулику перейти вулицю». В групах старшого  та середнього дошкільного віку проведені  сюжетно-рольові ігри «Побудуємо гараж для автомобіля», «Будуємо дорогу».

Крім  того, в групових кімнатах поновлено  інформаційні куточків з безпеки дорожнього руху відповідно віку.

З батьками вихованців проведені  індивідуальні  та групові  бесіди на тему безпеки дорожнього руху, забезпечення захисту життя та здоров'я дітей в процесі дорожнього руху, роз'яснювальна робота серед батьків щодо доцільності використання ременів безпеки, дитячих утримуючих систем, світлоповертальних елементів.

Серед учасників освітнього процесу  розповсюджено інформаційні буклети «Правила дорожнього руху», «Пам'ятай про небезпеку на дорозі».