22 лип. 2020

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до 31 серпня

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.
4 черв. 2020

ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО САДОЧКУ

05.06.2020 року спеціально створеною комісією будуть оглянуті заклади дошкільної освіти з метою аналізу виконання всіх протиепідемічних заходів перед початком роботи після карантину.
4 черв. 2020

УВАГА ! ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ З 05.06.2020

Уряд послаблює карантинні обмеження з 05.06.2020 р. На засіданні Кабміну ухвалили рішення про дозвіл:
1 черв. 2020

1 червня- ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Сьогодні, 1 червня, відзначають Міжнародний день захисту дітей - в Україні святу виповнюється вже 22 роки. Головна мета свята – захистити дітей від насильства, голоду, неможливість отримати освіту та інших бід.
29 трав. 2020

ПРАВИЛА РОБОТИ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПІД ЧАС АДАПТИВНОГО КАРАНТИНУ

Визначаються нові умови роботи закладів дошкільної освіти під час карантину.
22 трав. 2020

Про Тимчасовий алгоритм дій працівників дошкільних закладів з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції

Організація протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти Сумської області здійснюється відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року № 234 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах» та з урахуванням цього тимчасового алгоритму.
12 трав. 2020

Щирі вітання медичним сестрам

12 травня відзначається День медичної сестри. Серед усіх професій, які є в охороні здоров’я, наймилосерднішими справедливо вважають фах медсестри, акушерки, фельдшера. Адже основними рисами людей, які їх обрали, є самовідданість і жертовність. Недаремно ті, хто у найтяжчі хвилини свого життя потребує особливої уваги та опіки, називають Вас своїми янгелами-охоронцями, а за даними статистики, саме на плечі медсестер лягає близько 80% всього догляду за хворими.
7 трав. 2020

Поради батькам, що виховують дітей з особливими освітніми потребами дошкільного віку

Батьки дітей з особливими освітніми потребами можуть користуватися усіма порадами для дітей дошкільного віку, які розміщені на сайті Міністерства освіти і науки.
5 трав. 2020

КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПРОДОВЖАТЬ ДО 22 ТРАВНЯ

Уряд продовжив карантин до 22 травня з певними послабленнями
30 квіт. 2020

ПРО ТРАВНЕВІ СВЯТА

БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ! ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА!