17 лист. 2020

Тиждень права

Правові знання мають важливезначення для учасників освітнього процесу
19 жовт. 2020

УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Про дотримання протиепідемчних заходів
16 жовт. 2020

Увага! Продовження карантину

Зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 13.10.2020 р. № 956
16 жовт. 2020

З 12.10.2020 року по 16.10.2020 року проведений тиждень безпеки дорожнього руху
13 жовт. 2020

14 жовтня - День захисників Вітчизни

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. 14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці.
1 жовт. 2020

1 жовтня - День музики

День Музики для малят приніс багато музичних сюрпризів. Малята слухали мелодії в запису, створювали свій оркестр.
16 вер. 2020

ДЕНЬ МІСТА

16 вересня - День визволення нашого міста від німецьких загарбників. педагоги закладу знайомлять малят з історією міста та вчать шанобливо ставитися до ветеранів, учасників війни.
9 вер. 2020

9 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КРАСИ

Краса, її споглядання, наповненість нею душі привносить у життя кожної людини радість «Краса врятує світ!»
1 вер. 2020

1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Вітаємо всіх з Днем знань та початком нового навчального року. Новий навчальний рік висуває перед нами нові вимоги до організації відвідування ЗДО.
20 серп. 2020

З якими довідками розпочнеться навчальний рік

Вакцинація дітей та медогляд педагогів: з якими довідками розпочнеться навчальний рік. Відповідно статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.