26 лют. 2021

ЗУСТРІЧ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ

26.02.2021 на платформі ZOOM відбулася онлайн-зустріч професійної спільноти інструкторів з фізичної культури з теми «Гурткова робота фізкультурно-оздоровчого напрямку в закладі дошкільної освіти».
21 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови

26 жовтня 1999 на Генеральної конференції ЮНЕСКО було оголошено про підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності. Для цього було засноване міжнародне свято, що відзначається 21 лютого.
17 лют. 2021

Бути здоровим - це природно

В ДНЗ № 2 "Журавка" діє гурток фізкультурно-оздоровчого напрямку "Здоров'ятко"
11 лют. 2021

Нові правила на ринку газу

ОЛЕГ СТОГНІЙ: НАГАДУЮ ВСІМ ЖИТЕЛЯМ РОМЕНЩИНИ – ЗМІНИТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ ПРОСТО
16 січ. 2021

ПРО ВОДОХРЕЩА

19 січня, православні відзначатимуть Водохреще. Однією з головних традицій цього свята є пірнання в ополонку. В Україні в ополонку занурюються і дорослі, і діти. Про історію свята та чи варто купатися в ополонці дітям коротко в наших новинах
14 січ. 2021

ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ ВИХОВАНЦІВ НА ДИСТАНЦІЙНЕ ЗДОБУТТЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

З 15.01. 2021 року по 17.01.2021 року в ДНЗ № 2 освітній процес буде проходити дистанційно.
31 груд. 2020

ВІТАННЯ З НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИМИ СВЯТАМИ

На порозі новорічно-різдвяні свята. Щиро вітаємо Всіх та бажаємо здоров'я і казкового святкового настрою.
15 груд. 2020

Про новорічні свята

Візьміть до уваги
9 груд. 2020