1 черв. 2021

1 червня - День захисту дітей

СІМЕЙНЕ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧЕ СВЯТО "ТАТО, МАМА І Я - СПОРТИВНА СІМ'Я"
23 квіт. 2021

Увага! Продовження карантину

Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації та карантину в Україні до 30 червня 2021 року
22 квіт. 2021

"Відродити нашу Землю".

22 квітня відзначається Міжнародний День Землі
22 квіт. 2021

"Відродити нашу Землю"

22 квітня 2021 року - ДЕНЬ ЗЕМЛІ
14 квіт. 2021

17 квітня - ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

У третю суботу квітня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань. Запрошуємо всіх до участі. Чистота нашого міста залежить від нас.
9 квіт. 2021

БЕРЕГТИ, ДОГЛЯДАТИ І ПРИМНОЖУВАТИ

Просимо всіх долучитися та підтримати ініціативу в організації і проведенні місячника «Сумська весна-2021» з 01.04.2021 по 30.04.2021.
7 квіт. 2021

7 КВІТНЯ 2021 РОКУ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

«Побудуємо більш справедливий, більш здоровий світ» З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 7 квітня 2021 року ВООЗ пропонує всім приєднатися до нової кампанії на підтримку побудови більш справедливого, більш здорового світу.
3 квіт. 2021

Будьте уважними на дорозі

З кожним роком інтенсивність руху транспорту на дорогах зростає, а разом з цим збільшується і кількість дорожньо-транспортних пригод. Особливу тривогу викликає зростання кількості постраждалих дітей. Тому важливу роль у попередженні травматизму на дорогах грає ознайомлення дошкільнят з правилами дорожнього руху.
23 бер. 2021

Увага! Посилення обмежень

З 00.00 24 березня і протягом двох тижнів у Сумські області, зокрема й у Сумах, впроваджується червона зона карантину.
8 бер. 2021

ВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ