13 вер. 2023

ПРО ПРОТИДІЮ ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВЧИНЕННЯ ОНЛАЙН-ШАХРАЙСТВ

Кіберпростір – ще один фронт, де ворог підло та підступно атакує українців. Телефонне шахрайство залишається в топі найпоширеніших схем аферистів. Нагадуємо базові правила, як не стати жертвами таких схем.
13 серп. 2023

ЗАПРОШУЄМО МАЛЯТ ДО «ЖУРАВКИ»

З 01.09.2023 року розпочинається новий навчальний рік. Запрошуємо на навчання дітей віком від 1 до 6 років.
30 лип. 2023

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Експлуатація може відбуватись як всередині країни, так і поза її межами.
1 лип. 2023

ПРО ВІДМІНУ КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ

з 01.07.2023 року відмінено на всій території України карантин, встановлений з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 з 12.03.2020 року
1 черв. 2023

ЛІТО. ОЗДОРОВЛЕННЯ. БЕЗПЕКА

Літо – найкращий час для оздоровлення. Дотримуйтесь правил безпеки!
6 квіт. 2023

Про проведенння Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі»

Готовність дитини до шкільного навчання. Що це означає? Правова база рішення батьків про вступ дитини до школи. Позиції та твердження щодо проблемних питань проблеми. Наукова платформа рішення проблеми готовності дитини до шкільного навчання.
5 квіт. 2023

САД ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ

05.04.2023 року в "Журавці" батьки та вихованці висадили сад
4 квіт. 2023

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ"Я

Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного. Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована Оленою Зеленською, має на меті допомогти українцям знайти джерело сили.
14 бер. 2023

Як подати звернення до управління Державної служби якості освіти у Сумській області.

Захист прав учасників освітнього процесу — педагогів, здобувачів освіти, їх батьків — серед пріоритетів діяльності Державної служби якості освіти України та її територіальних органів
8 бер. 2023

КАЛЕЙДОСКОП ВЕСНЯНИХ СВЯТ