25 лист. 2021

Формування у дітей сталої поведінки - один з напрямків педагогічної діяльності

Колективний перегляд інтегрованого заняття "ПАПІР В НАШОМУ ЖИТТІ"
16 лист. 2021

День толерантності

16 листопада – Міжнародний день толерантності. Долучаймося!
20 жовт. 2021

Увага! Посилення обмежень з 23 жовтня 2021 року

У Сумській області з 00.00 23 жовтня запроваджують "червону" карантинну зону. Таке рішення 20 жовтня прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні.
2 вер. 2021

Увага! Продовження карантину

Уряд продовжує адаптивний карантин до 1 жовтня 2021 року
1 вер. 2021

День Знань

Щиро та доброзичливо зустрічали вихованців в "Журавці" після літнього оздоровлення.
23 серп. 2021

Вітаємо з ДНЕМ ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня, українці в усьому світі урочисто відзначають 30-ту річницю відновлення незалежності України.
5 серп. 2021

Про сінотерапію

Оздоровленння малят в літній період в "Журавці"
19 лип. 2021