16 лют. 2022

ДЕНЬ ЄДНАННЯ В ЖУРАВЦІ

16 лютого 2022 року - ДЕНЬ ЄДНАННЯ!
15 лют. 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ДІЙ У РАЗІ ЗАГРОЗИ ВИНИКНЕННЯ АБО ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ

На сайті МОН оприлюднено рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації.
27 січ. 2022

ЗАСІДАННЯ ПРОФСПІЛЬНОТИ ВИХОВАТЕЛІВ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВіКУ Роменської ОТГ

На базі ДНз № 2 "Журавка" 27 січня 2022 року відбулося засідання професійної спільноти вихователів дітей третього року життя на тему «Сенсорне виховання у системі ознайомлення дітей раннього віку з природним довкіллям».
21 січ. 2022

СТЕП-АЕРОБІКА в ЗДО

18 січня 2022 року відбулося онлайн-засідання професійної спільноти інструкторів з фізичної культури на тему «Упровадження степ-аеробіки у фізкультурно-оздоровчу роботу закладу дошкільної освіти».
6 січ. 2022

УВАГА ЗМІНИ В ОПЛАТІ ЗА ХАРЧУВАННЯ

До відома. З 1 січня 2022 року в закладах дошкільної освіти харчування вихованців організовується відповідно затверджених норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.
4 січ. 2022

Увага зміни по оплаті харчування дітей в ЗДО

Наказ по відділу освіти № 334-ОД "Про організацію харчування вихованців та учнів у закладах дошкільної та загальної середньої освіти у 2022 році" від 23.12.2021 року
31 груд. 2021

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!

З Новим роком! Нехай цей рік принесе всім тільки все найкраще. Нехай Вас супроводжує удача, успіх і везіння. Бажаємо Всім міцного здоров'я, справжнього щастя і гарного настрою іі все, що загадано під бій курантів, обов'язково збудеться!!!!
22 груд. 2021

ПОЛІОМІЄЛІТ ПОВЕРНУВСЯ В УКРАЇНУ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ БАТЬКАМ?

Поліомієліт – це небезпечне захворювання, що вражає нервову систему дорослих та дітей, може призвести до паралічу та смертельних наслідків.
21 груд. 2021

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Зважаючи на те, що зазвичай під час Новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами, дослухайтесь корисних порад і це допоможе Вам безпечно зустріти та провести Новорічні та Різдвяні свята
13 груд. 2021

ЩО МОЖЕ ЗІПСУВАТИ ДИТЯЧЕ СВЯТО (Поради для батьків)

Невід’ємною частиною новорічних свят є карнавал. Незручний одяг та недоречні атрибути можуть стати причиною капризів, навіть травмування дітей.