2 бер. 2023

Свято "Закосичення"

2.03.2023р. в ДНЗ №"2 "Журавка" для дітей та батьків старшої групи "Барвінок" пройшло чарівне родинне свято "Закосичення".
9 лют. 2023

Колективний перегляд

Інтегроване заняття "Дім для поросят" з дітьми старшого дошкільного віку групи "Барвінок". Вихователь Черненко Т.П.
7 лют. 2023

Допомога від Фонду Міжнародної Солідарності (Республіка Польща)

Генератор 3,5 кВТ для освітлення закладу
3 лют. 2023

Колективний перегляд заняття

Вихователь Васильченко А.М. має ключик до кожного дитячого сердечка, вміє розбудити дитячий інтерес, занурює малят у світ природи через гру, нові знання, досвід, взаємодопомогу, приємні враження.
25 січ. 2023

ЗНАННЯ ЗБЕРЕЖУТЬ ЖИТТЯ

Фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України м. Ромни завітали до Роменського ДНЗ 2 "Журавка" та провели інформаційно- роз’яснювальну роботу з колективом садочка.
18 січ. 2023

Всесвітній день СНІГОВИКА в Журавці

Сьогодні вихованці "Журавки" святкували Всесвітній день СНІГОВИКА!
13 січ. 2023

Щедрівки голосно дитячі лунають, здоров'я, миру всім бажають!

13 січня в Журавці пройшла розвага "Різдвяні свята".
29 груд. 2022

НОВОРІЧНІ СВЯТА В ЖУРАВЦІ

Щиро вірять в новорічне чудо малята. Весело проходять новорічні свята в садочку!
6 груд. 2022

З Днем Збройних Сил України

Вітаємо всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну!
6 груд. 2022

ВИБІР НА КОРИСТЬ БЕЗПЕКИ!

БЕЗПЕКА - це дотримання правил!