Матеріально-технічне забезпечення

Роменський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Журавка» Роменської міської ради Сумської області знаходиться за адресою: м. Ромни, вул. Конотопська, 46А. Розрахований заклад на 104 дитини.

У 2022/2023 навчальному році нараховується – 95 дітей; працює 6 груп, із них:

2 групи – для дітей  раннього віку;

1 група – для дітей 4-го року життя;

1 група – для дітей 5–го року життя;

2 групи – для дітей 6-го року життя. Одна з них  - інклюзивна.

Групи навчального закладу укомплектовані згідно вимог освітньої  програми. Групові приміщення складаються з групових кімнат, спалень, санвузлів, роздягалень, роздаткових. В групових  кімнатах створені ігрові осередки:  художньо-естетичний, природничий, сенсорно-пізнавальний, театральний, мовленнєвий, куточок усамітнення, куточок книги та інші.  Обладнання відповідає сучасним санітарно–гігієнічним вимогам.

Ділянка закладу поділена на 6 майданчиків. Кожна група має свій майданчик з спортивним, ігровим обладнанням та пісочницями.

На території закладу є майданчики: для вивчення правил дорожнього руху та спортивний; створено куточок лісу, саду, городу. Територія дитячого садка озеленена, розбиті квітники, майданчики упорядковані, їх обладнання відповідає санітарно–гігієнічним нормам та правилам безпеки иттєдіяльності дітей.

До послуг дітей у дошкільному закладі є 1 музично-спортивна зала,  кабінет практичного психолога, методичний кабінет, медичний кабінет, ресурсна кімната.