1 січ. 2024

НОВИЙ РІК ТА ДЕНЬ СВЯТОГО ВАСИЛЯ

Гучні щедрівки, віншування, засівалки лунали в Журавці на день святого Василя 1 січня 2024 року
27 груд. 2023

ПРО РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНІ СВЯТА

З 19 по 26 грудня пройшли різдвяно-новорічні свята в садочку.
18 груд. 2023

ТИЖДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З метою поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганди безпечного способу життя серед учасників освітнього процесу, забезпечення належного рівня пожежної безпеки у закладі дошкільної освіти та вдома, запобіганню виникненню надзвичайних ситуацій, створення безпечних умов перебування дітей під час проведення новорічних та Різдвяних свят з 11 по 15 грудня 2023 року в закладі було проведено Тиждень пожежної безпеки на тему: «З вогнем не жартуй!»
8 груд. 2023

ЮНІСЕФ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ

ЮНІСЕФ постійно підтримує дітей та надає ігрові, канцелярські матеріали для підтримки дітей.
26 лист. 2023

ДОПОМОГА ВІД ЮНІСЕФ

Дитячий фонд ООН Юнісеф надав спонсорську допомогу у вигляді кейсу для спорту та дозвілля.
19 лист. 2023

ПРО ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН в Україні, 2-й етапу Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, наказу по ДНЗ № 2 «Журавка» № 115-ОД від 08.11.2023 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху», з метою поліпшення якості освітньої роботи в ЗДО з питань виховання дорожньої культури, популяризації дотримання правил дорожнього руху усіма учасниками освітнього процесу, використання світлоповертальних елементів з 13 по 19 листопада 2023 року в закладі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
17 лист. 2023

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

16 листопада - День ТОЛЕРАНТНОСТІ. В ДНЗ № 2 "Журавка" з 13 по 17 листопада був проведений Тиждень толерантності.
1 лист. 2023

АКЦІЯ "ТУРБУЄМОСЬ ПРО ПТАХІВ"

Допоможемо птахам взимку - і вони врятують наші сади навесні від шкідників і наповнять їх піснями!
10 жовт. 2023

ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ'Я

10.10.2023 року в ДНЗ 2 "Журавка" був проведений День ментального здоров’я , мета якого привернути увагу кожного до важливості підтримки ментального здоров’я, навчити зберігати стійкість і душевну рівновагу в найскладніших ситуаціях, а за потреби – звертатися по допомогу до фахівців.
21 вер. 2023

ПРО СВЯТО ПЕЧЕНОЇ КАРТОПЛІ

21.09.2023 року відбулося в ЗДО "Свято печеної картоплі"