Основні завдання

в 2023/2024 навчальному році

1. Формувати особистісну компетентність вихованців шляхом створення безпечного, здорового, розвивального предметно-просторового середовища.

2. Оптимізувати роботу щодо формування  навичок комунікації,  дружньої взаємодії дітей засобами  ігрової діяльності.

3. Розвивати стійкий інтерес до надбань української культури, літературної спадщини  в різних видах дитячої активності.

в 2022/2023 навчальному році

1. Зміцнювати фізичне, психічне та соціальне здоров’я дитини засобами ігрової діяльності відповідно завдань Базового компонента дошкільної освіти.

2. Сприяти  формуванню  мовленнєвої компетентності  шляхом використання різних видів театралізованої діяльності, роботи з дитячою книгою.

3. Створювати умови  для набуття дошкільниками досвіду усвідомлених суспільних дій, правомірної поведінки й толерантного спілкування на основі поваги до прав інших людей. (Сталий розвиток)

4. Впровадити в освітній процес мистецькі майстер-класи для дітей та батьків задля популяризації української культури.

в 2021/2022 навчальному році

1. Сприяти формуванню у дошкільників мотивації до дій і моделей екологічно, економічно й соціально доцільної поведінки (сталий розвиток)

2. Створювати умови для формування (активізації)   художньо-мовленнєвої компетентності  шляхом використання різних видів художньо-естетичної діяльності  (розвитку театралізованої діяльності, роботи з дитячою книгою).

3. Оптимізувати роботу з сенсорно-пізнавальної діяльності  дітей за допомогою інноваційних методів навчання

в 2020/2021 навчальному році

1. Удосконалення роботи  щодо формування у дошкільників здоров’язбережувальної компетентності на основі партнерської взаємодії з батьками.

2. Розвиток творчих  здібностей вихованців засобами нетрадиційних технік зображувальної діяльності

3. Забезпечення інтегрованого підходу до формування сенсорно-пізнавальної  компетентності  дітей раннього та дошкільного віку