НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Заклад дошкільної освіти – активний учасник методичних заходів міста, багатьох конкурсів та виставок, що стосу ються дошкільної освіти. З метою покращення організації навчально-виховного процесу в ДНЗ № 2 «Журавка» було проведено ряд заходів, направлених на реалізацію творчого потенціалу колективу, впровадження та розповсюдження передового педагогічного досвіду, покращення педагогічної бази, благоустрою території.

На базі нашого дитсадка в 2011-2012 р.   було проведено методичне об´єднання вихователів школи передового педагогічного досвіду «Використання інтерактивних методів для формування пізнавальної активності у дітей»,  семінар завідуючих «Формування компетентності дошкільника в основних видах практичної діяльності згідно з вимогами Базової програми «Я у Світі»(2011), "Варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти. Організація гурткової роботи в ДНЗ" (2015), методичне об´єднання  практичних психологів ДНЗ «Особливості пізнавального розвитку дітей дошкільного віку», методичне об´єднання старших медичних сестер «Харчування нові правила та вимоги».  ЗДО брав участь у конкурсі «На кращий методичний кабінет»    «Дизайн клумб». Педагогами ДНЗ розроблено авторську програму гуртка «Стежинами Роменщини».

Результати нашої роботи відмітили батьки вихованців в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини»,  опублікувавши  статтю «Казкове містечко».

На обласному рівні :

2009р. Васильченко А.М. дипломант  конкурсу  «Золоте серце»,

2010 р. ІІ місце в ІІ етапі обласного конкурсу «Імідж дошкільного навчального закладу»,

2011 р.  участь в обласній педагогічній конференції «Життєва компетентність дитини дошкільного віку як результат роботи за Державною Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі».

2013 р І місце в ІІ  етапі обласної акції "У садочку як у віночку",

2014 р. ІІІ місце у І  у міському етапі обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу,

2016 р. ІІІ місце в обласному конкурсі на кращий методичний посібник вихователів дошкільних закладів.

2017 р. ІІ місце   у І міському етапі обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу,

2018 р. І місце  у І міському етапі обласного конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу

2019 р. ІІ місце у обласному  фестивалі-огляді  фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти "Світ дошкілля" у номінації «Упровадження інноваційних технологій мовленнєвого розвитку з дітьми дошкільного віку"; (Відеоматеріали)

2021 р. ІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію оздоровлення дітей улітку в закладах дошкільної освіти у 2021 році. (Відеоматеріали)