Історія

Перша сторінка історії нашого дошкільного закладу«Журавка» відкрилася в 1955 році. На той час це були дитячі ясла № 12 «Веселка» в мікрорайоні Лучки, підпорядковані Міністерству охорони здоров’я. Першою завідуючою цього закладу стала Олена Артемівна Ковбаса.   З дня існування дитячих ясел функціонувала одна денна група, яка налічувала 20 дітей ясельного віку. Обслуговуючий персонал складався із завідуючої, двох медичних сестер, вихователя, двох нянь, прачки, повара. До послуг дітей була ігрова кімната, спальня, кухня, у великому загальному довгому коридорі  розміщений стіл завідуючої та медсестри.

В 1974 році дитячі ясла № 12 були передані у відомство Міністерства освіти.

На той час кількість дітей збільшилася, і на базі дитячих ясел відкрили ясла-сад, які налічували 75 дітей, функціонувало три групи, з яких одна була з  цілодобовим

перебуванням.

Час вимагав вдосконалень і змін. Керівництво заводу «Тракторозапчастина» забезпечило організацію будівництва нового приміщення для дитсадка.

Зовсім по-іншому завирувало   життя в дитячому садочку  після  вступу в дію в 1984 році  нового корпусу дитсадка №12  тепер уже «Журавка», але вже не в Лучках, а в мікрорайоні Процівка по вул. Конотопській, 46-А. Очолила колектив дошкільного навчального закладу № 12 «Журавка»  досвідчений педагог Підріз Надія Семенівна.

Колектив дитячого садка був невід'ємною частиною великої сім'ї заводу «Тракторозапчастина» та осередком культури мікрорайону.

З жовтня 1985 року по 2010 рік

очолювала колектив дитячого садка  «Журавка» мудра людина, висококваліфікований спеціаліст, досвідчений педагог Тищенко Алла Андріївна. ЇЇ енергійність, творчість допомогла підняти роботу колективу на високий професійний

рівень.

З 2010 року керівником дошкільного навчального закладу №  2 «Журавка»  Тетяна Михайлівна Борган – справжня Берегиня країни дитинства. Вона продовжує традиції створені на протязі 56 річної діяльності дитячого навчального закладу  «Журавка».

На сьогодні дитячий садок   відвідує 120 діточок,  функціонує  6 вікових  груп. Кожна група має  обладнані відповідно сучасним вимогам  та віковим потребам дітей групову кімнату, спальню, роздягальню, кімнату для роздачі їжі та миття посуду, туалет. У дитячому закладі до послуг педагогів, дітей та їх батьків створені методичний кабінет, кабінети медичної сестри та фізіотерапевтичний,  кабінет психолога, музично-спортивна зала. Колектив працівників налічує 30 чоловік, які люблять свою роботу, цінують колектив.

Проходячи коридорами та групами дошкільного навчального закладу № 2 «Журавка», скрізь відчувається турбота про дитину, повага до її особистості, цінність родини, родинного виховання у житті кожного.

/p /p